Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

O nas

HURTOWNIA KOSMETYKÓW PROFESJONALNYCH AKAR istnieje od 2012 roku. Oferujemy kompleksową obsługę salonów kosmetycznych i inne podmioty gospodarcze w branży kosmetycznej.

Nasza firma jest importerem i wyłącznym dystrybutorem w Polsce narzędzi do maniciure i pediciure marki AAA Saigon Nippers

W swojej ofercie zgromadziliśmy produkty wielu renomowanych producentów profesjonalnych kosmetyków pielęgnacyjnych, preparatów do maniciure, pediciure oraz akcesoria kosmetyczne, artykuły higieniczne, sprzęt i wyposażenie salonów kosmetycznych.

Zapewniamy Państwu wysoką jakość produktów, w cenach hurtowych oraz fachową i miłą obsługę. Co dwa tygodnie odwiedzamy każdy współpracujący z nami salon i bezpłatnie dowozimy towar. do takich miast jak: Olsztyn, Ostróda, Iława, Lubawa, Nowe Miasto Lubawskie, Brodnica, Olsztynek, Nidzica, Mława, Działdowo, Biskupiec, Mrągowo, Kętrzyn, Szczytno, Ostrołęka, Łomża, Elbląg, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Rumia.


Witryna stworzona na platformie